Mūsu mācību programma ir īpaši pielāgota bērniem no 3. līdz 9.klasei bez priekšzināšanām programmēšanā. Nodarbībās skolēni veido spēles, mobilās lietotnes un mājas lapas, kā arī risina loģiku attīstošus uzdevumus un kontrolē robotus

Par
programmu

2018./2019. mācību gadā piedāvājam šādas mācību programmas

Animācijas un spēles

3. – 4. klase

Nodarbības jaunākajiem skolēniem, kas attīsta bērnu loģisko domāšanu, problēmu risināšanu un radošumu. Nodarbību laikā skolēni raksta programmas vizuālā programmēšanas valodā Scratch, veido tajā interaktīvus zīmējumus un spēles, kā arī būvē vienkāršus robotus no littleBits sensoriem un slēdžiem.

Mājas lapas un mobilās lietotnes

4. – 5. klase

Nodarbības zinātkāriem skolēniem, kuri vēlas paplašināt savu redzesloku par daudzveidīgo IT pasauli. Nodarbību laikā skolēni veido personalizētas mājas lapas HTML un CSS valodās atbilstoši savām interesēm, programmē interaktīvas mobilās lietotnes JavaScript valodā un būvē vienkāršus micro:bits robotus.

Animācijas ar JavaScript

5. – 6 .klase

Nodarbības skolēniem, kuriem ir interese par programmēšanu un vēlme apgūt koda rakstīšanu. Programmas laikā skolēni apgūst JavaScript valodas sintaksi un ar koda palīdzību veido interaktīvus zīmējumus un animācijas. Papildu tam skolēni apgūst robotikas pamatus, būvējot un programmējot komplicētus micro:bits robotus.

Elektronika un 3D druka

6. – 9. klase

Nodarbības apķērīgiem un radošiem skolēniem, kuri vēlas uzzināt, kas slēpjas katrā ierīcē. Nodarbību laikā skolēni veido prototipus dažādām elektriskajām ķēdēm un ierīcēm ar Arduino mikrokontrolieriem un papildina tās ar pašu modelētiem un drukātiem 3D modeļiem. Nodarbību noslēgumā skolēni pielieto iegūtās zināšanas, lai radītu savus tehnoloģiju risinājumus.

 

Nodarbību grafiks 2018./2019. mācību gadam šeit

Learn IT skolas
  • Saraksts
  • Programmēšanas pulciņš
  • Tele2 SSC stipendijas
20 skolas Latvijā

Visu nodarbību norise

oktobris - maijs
1 reizi nedēļā
90 minūtes
darba dienās no 14.00 - 18.00
sestdienās no 9.00 - 13.00
3. - 9. klase
līdz 15
10.00*
eur/nodarbība * ar atlaižu sistēmu var iepazīties sadaļā Jautājumi un atbildes
Pieteikties programmai

Jautājumi un
atbildes

Apmaksa

Kāda ir nodarbību maksa?
Maksa par vienu nodarbību ir 8 līdz 10 eur atkarībā no izvēlētā apmaksas modeļa. Mēs piedāvājam apmaksu veikt trīs variantos:

1) reizi mēnesi – 10 eur / nodarbība (4 nodarbības, summa mēnesī 40 eur);
2) reizi semestri – 9 eur / nodarbība (15 nodarbības, summa semestrī 135 eur);
3) reizi mācību gadā – 8 eur / nodarbība (30 nodarbības, summa mācību gadā 240 eur).

Pirmā nodarbība vienmēr skolēnam ir bez maksas.

Vai iespējams atgūt līdz 23% no jums nodarbībās samaksātās summas?
Jā, mēs esam interešu izglītības iestāde, kas reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā, tāpēc iesniedzot gada ienākuma deklarāciju jūs varat atgūt līdz 23% no nodarbībās apmaksātās summas.

Vai par nodarbību ir jāmaksā, ja skolēns to nav apmeklējis slimības dēļ?
Nē, uzrādot ārsta zīmes kopiju, maksa par nodarbību netiek piemērota. Ārsta zīmes kopiju lūdzam uzrādīt skolotājam nākamajā nodarbībā vai nosūtīt mums elektroniski uz e-pastu info@learnit.lv

Norises vietas un laiks

Vai es varu pieteikt savu bērnu nodarbībām jebkurā no Jūsu skolām?

Uz nodarbībām, kuras notiek skolās var pieteikties tikai attiecīgo skolu skolēni, piemēram, uz nodarbībām Rīgas Teikas vidusskolā var pieteikties tikai Rīgas Teikas vidusskolas skolēni.

Ko darīt, ja mans bērns nemācās nevienā no Jūsu norādītajām skolām?
Audzēkņi, kuri nemācās nevienā no Learn IT sadarbības skolām, ir aicināt apmeklēt nodarbības Rīgas Biznesa skolā, Teikums kopstrādes telpā vai sestdienās Rīgas 34.vidusskolā.

Kur iespējams uzzināt visas nodarbību vietas un laikus?
Jūsu bērna vecumam un priekšzināšanām piemērotos nodarbību laikus iespējams apskatīt nodarbību grafikā šeit.

Ko darīt, ja vēlos nodarbības arī savā pilsētā?

Ja Tavā pilsētā ir enerģisks skolotājs ar interesi vadīt programmēšanas nodarbības, pieejama datorklase reizi nedēļā un 15 zinātkāri skolēni, kuriem ir interese mācīties programmēšanu, sazinies ar Lindu pa e-pastu linda.sinka@learnit.lv. Mēs darīsim visu iespējamo, lai šīs nodarbības notiktu arī Tavā skolā.

Skolēna vecums

Kādam vecumam paredzētas Jūsu nodarbības?
Mūsu mācību programmas paredzētas skolēniem no 3. – 9. klasei. Katram vecumposmam mēs piedāvājam atšķirīgu mācību saturu, kurš ir pielāgots bērnu vecumam un interesēm.

Ko darīt, ja mans bērns ir jaunāks par 3. klasi un vēlas apgūt programmēšanu?

Lai nodrošinātu līdzīgu mācību satura apguves tempu, jaunākajā grupā priekšroku dodam 3. un 4. klašu skolēniem. Tomēr, ja grupā ir brīva vieta vai skolēnam ir priekšzināšanas programmēšanā vai robotikā, nodarbībās varam uzņemt arī 2. klases skolēnu.

Priekšzināšanas

Vai piesakoties uz pulciņu jābūt zināšanām programmēšanā?
Visās grupās uzņemam skolēnus bez priekšzināšanām. Ja bērnam ir iepriekšēja pieredze programmēšanā, tā noderēs veidojot individuālos projektus nodarbību laikā.

Ko darīt, ja pulciņam vēlamies pievienoties mācību gada vidū?
Saskaņojot ar pulciņa vadītāju, mēs piedāvājam bezmaksas nodarbību, kurā skolēns var iepazīties ar mācību norisi un pieņemt lēmumu par turpmāko dalību nodarbībās.