Mūsu mācību programma ir īpaši pielāgota bērniem no 9 gadu vecuma bez iepriekšējām priekšzināšanām programmēšanā. Nodarbībās skolēni veido spēles un aplikācijas, risina loģiku attīstošus uzdevumus un kontrolē robotus

Par
programmu

Mūsu nodarbībās programmēšanā ir kā puzles likšana – tikai datorā

Savas pirmās programmas skolēni raksta, izmantojot gatavus programmēšanas blokus jeb puzles gabaliņus. Savienojot tos dažādā secībā iespējams izveidot miljoniem atšķirīgu un unikālu programmu.

Mācību programma veidota interesanta, interaktīva un vērsta uz pakāpenisku izaugsmi. No vienkāršām kustīgām animācijām un spēlēm pirmā mācību gada noslēgumā skolēni izaug līdz JavaScript pamatu apgūšanai trešajā gadā. Lai to sasniegtu, skolēni apgūst tādas tēmas kā lineārs, ciklisks un sazarots algoritms, mainīgie lielumi, atkļūdošana un funkcijas. Turklāt skolēni var turpināt padziļināt zināšanas arī mājās, jo visas nodarbībās izmantotās platformas ir brīvi pieejamas ikvienam.

 

Mūsu mazie programmētāji ir nākotnes veidotāji

Katru gadu mācību gada noslēgumā visi mūsu skolēni apvienojas, lai radītu Latvijā, un, iespējams, pasaulē, lielāko programmēšanas ķēdes reakciju. Divu dienu laikā bērni komandās būvē, programmē un pārbauda apgūtās sadarbības prasmes, lai parādītu programmēšanas neierobežotās iespējas. Noskaties video un pārliecinies, ka tas tiešām ir neaizmirstams piedzīvojums.

 

Vēl šaubies, vai programmēšanas ir piemērota ikvienam? Izmēģini savus spēkus pats un uzraksti savu pirmo programmu kopā ar AngryBirds dusmīgo putnu.

Learn IT skolas
  • Saraksts
  • Programmēšanas pulciņš
  • Tele2 SSC stipendijas
18 skolas Latvijā

Programmēšanas nodarbības

oktobris - maijs
1 reizi nedēļā
90 minūtes
Pēc plkst. 14.00
3. vai 4. klase
līdz 15
30.00*
Eur/mēnesī * Iesniedzot gada ienākumu deklarāciju VID, vari atgūt līdz 23% no samaksātās summas.
Pieteikties programmai

Jautājumi un
atbildes

Skolēna vecums

Kādam vecumam paredzētas Jūsu nodarbības?

Mēs programmēšanas pulciņā uzņemam skolēnus sākot ar 3. un 4.klasi. Nodarbības noris 3 mācību gadu garumā līdz skolēni ir sasnieguši 5. vai 6.klasi.

Ko darīt, ja mans bērns nemācās 3. vai 4.klasē?

Mūsu mācību programma un metodes ir pielāgotas bērniem vecumā no 9 līdz 10 gadiem. Lai nodrošinātu līdzīgu mācību satura apguves tempu, priekšroku dodam tieši 3. un 4.klases skolēniem. Izņēmuma gadījumā, ja grupā ir kāda brīva vieta, nodarbībās varam uzņemt arī 2. vai 5.klase skolēnu.

Cena

Cik maksā nodarbības?

Lai nodrošinātu pieredzējušu skolotāju atbalstu un labāko aprīkojumu, nodarbībām nepieciešams vecāku līdzmaksājums. Maksa par pilnu nodarbību ciklu viena mācību gada garumā (30 nodarbības no oktobra līdz maijam) ir 200.00 euro, kas sadalīta 8 vienādos maksājumos: 25.00 euro mēnesī.

Nodarbību skaits mēnešos atšķiras, vai summa līdz ar to tiek samazināta?

Ņemot vērā svētkus, skolēnu brīvlaikus, ekskursijas u.c. notikumus, mēnesī var būt no 2 līdz 5 nodarbībām. Neskatoties uz to, kopējais nodarbību skaits (30 nodarbības no oktobra līdz maijam) un nodarbību cena mēnesī paliek nemainīga.

Vai par nodarbību ir jāmaksā, ja skolēns to nav apmeklējis slimības dēļ?

Šādā gadījumā, uzrādot skolotājam ārsta zīmes kopiju, vecāku līdzmaksājums tiek samazināta par 6.50 euro par katru slimošanas dēļ kavēto nodarbību.

Norises vietas

Vai es varu pieteikt savu bērnu nodarbībām jebkurā no Jūsu skolām?

Uz nodarbībām, kuras notiek skolās var pieteikties tikai attiecīgo skolu skolēni, piemēram, uz nodarbībām Rīgas Teikas vidusskolā var pieteikties tikai Rīgas Teikas vidusskolas skolēni. Audzēkņi, kuri nemācās nevienā no Learn IT sadarbības skolām, ir aicināt apmeklēt nodarbības Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11.

Ko darīt, ja vēlos nodarbības arī savā pilsētā?

Ja Tavā pilsētā ir enerģisks skolotājs ar interesi vadīt programmēšanas nodarbības, pieejama datorklase reizi nedēļā un 15 zinātkāri skolēni, kuriem ir interese mācīties programmēšanu, sazinies ar Lindu pa e-pastu linda.sinka@learnit.lv. Mēs darīsim visu iespējamo, lai šīs nodarbības notiktu arī Tavā skolā.