fbpx

Mūsu skolēnu komandai 3.vietā Latvijas hakatonā

29.marts, 2019


Katru dienu mūsu radošā komanda strādā ar vienu mērķi – palīdzēt jauniešiem īstenot savas idejas ar tehnoloģiju palīdzību!

Prieks un lepnums par mūsu četru puišu komandu LAWA, kuri jau 5.-6.klasē domā par to, kā ar tehnoloģijām risināt sociālus izaicinājumus, uzdrošinās kāpt uz skatuves, paust savu viedokli un prezentēt sevis radītu mobilo spēli zaļākai Latvijai!

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas organizētajā hakatonā skolēni izveidoja mobilo lietotni, kurā atzīmētas visas Latvijas atkritumu šķirošanas vietas. Nākamais uzdevums – pievienot punktus par katru šķirošanas reizi, lai atkritumu šķirošanu padarītu aizraujošu un interesantu jauniešiem!

Apsveicam jauniešus ar 3.vietu 1.-9.klases skolēnu konkurencē un ticam, ka tas ir tikai sākums! Nākotnē puišiem priekšā lielāki plāni un izaicinājumi!

Mūsu pasniedzējs Kaspars – labākais

29. novembris, 2018

Mēs jau zinām, ka mūsu skolotāji ir izcili, radoši un zinātkāri! Paldies Latvijas IKT asociācijai un Tildei par sniegto atzinību un atbalstu atzīstot Kasparu kā labāko Latvijas e-skolotāju 2018.gadā!

Darba dienās un brīvdienās, svētkos, nometnēs, nodarbībās un darbnīcās viņš ir apmācījis vairākus simtus skolēnu visā Latvijā nebaidīties kļūdīties un atkļūdot! Priecājamies un lepojamies par šādu skolotāju mūsu komandā!

Esam radījuši izglītojošu spēli “100-gades stunda”

18.novembris, 2018

Par godu Latvijas simtgadei, esam līdzradījuši interaktīvu un izglītojošu programmēšanas spēli, kas latviešu valodā pieejama ikvienam! Aicinām skolēnus, pedagogus un citus ziņkārīgus prātus atvērt spēli un izpildīt 10 aizraujošus uzdevumus, lai apgūtu programmēšanas pamatus un tajā pat laikā iepazītu Latvijas spilgtākās personības, skaistākās dabas ainavas un kultūras mantojumu. Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Sāc savu ceļojumu jau tagad: www.100gadesstunda.lv  

Ja nepieciešama palīdzība: meklē video pamācību katram uzdevumam šeit

TEDx Riga 2018

2.novembris, 2018

TEDx konferences visā pasaulē izceļ spilgtākās pašmāju idejas un parāda tās pasaulei! Šogad uz TEDx Riga skatuves tika uzaicināta arī Learn IT līdzdibinātāja Elīna Ingelande, kas dalījās ar savu vīziju, kāpēc mācīties programmēt būtu vērts ikvienam skolēnam, un kas mūs šobrīd no tā attur. Un, protams, – arī ar interesantiem un amizantiem stāstiem par mūsu skolēnu idejām un radītajiem risinājumiem.

Video ieraksts ar runu pieejams šeit

Latvijā pirmais programmēšanas hakatons bērniem

30.augusts – 1.septembris, 2018

Uzsākot jauno mācību gadu, organizējām Latvijā pirmo hakatonu bērniem. Pasākumā skolēniem bija iespēja atklāt programmēšanas sniegtās iespējas, atrisināt kādu viņiem nozīmīgu problēmu ar tehnoloģiju palīdzību un kopā nosvinēt jaunā mācību gada sākumu. Divu dienu laikā jaunie izgudrotāji radīja risinājumus, kas palīdz atrast pazudušus mājdzīvniekus, novietot automašīnu stāvvietā un atgādināt, ka nepieciešams aplaistīt augus!

Video ieskatu no pasākuma skaties šeit

Nākamais hakatos bērniem ar jaunu tēmu un neparastiem bērnu risinājumiem jau pavasarī!

Skolēnu dalība Staro Rīga 2017

17.- 20.novembris, 2017

Kas par unikālu pieredzi! Četras dienas mūsu audzēkņu radīta gaismas un krāsu instalācija bija skatāma līdzās starptautiskiem un pašmāju labākajiem māksliniekiem lielākajā Latvijas gaismas festivālā Staro Rīga! Festivāla laikā skolas siena pārtapa par krāsainu audeklu, savukārt tās pakājē bija atrodamas vēl neredzētas pogas. Ikvienam garāmgājējam bija iespēja mijiedarbojies ar tām, radīt animētus, krāsainus gaismas kaleidoskopus un kļūt par mākslinieku.

Par mūsu jaunajiem tehnoloģiju māksliniekiem stāstīja arī LNT brokastīs!

Noskaties, kā projekcija strādāja, šajā LNT video

100 stipendijas meitenēm visā Latvijā

septembris – decembris, 2016

Sabiedrībā pastāv uzskats, ka programmēšana ir vairāk piemērota puišiem. Oganizējot nodarbības, esam novērojuši, ka meitenēm ir tikpat liela interese un aizrautība par tehnoloģijām kā puišiem! Lai iedrošinātu viņas, mēs kopā ar Tele2 SSC pieAdāvājām 100 meitenēm bez maksas apmeklēt Learn IT programmēšanas nodarbības! Stipendijas tika piedāvātas meitenēm pilsētās, kurās bija vislielākais interesentu skaits – Rīgā, Kuldīgā, Preiļos, Ogrē un Jelgavā.

Ko meitenes iemācījās? Skaties mūsu video šeit