Esam radījuši izglītojošu spēli “100-gades stunda”

18.novembris, 2018

Par godu Latvijas simtgadei, esam līdzradījuši interaktīvu un izglītojošu programmēšanas spēli, kas latviešu valodā pieejama ikvienam! Aicinām skolēnus, pedagogus un citus ziņkārīgus prātus atvērt spēli un izpildīt 10 aizraujošus uzdevumus, lai apgūtu programmēšanas pamatus un tajā pat laikā iepazītu Latvijas spilgtākās personības, skaistākās dabas ainavas un kultūras mantojumu. Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Sāc savu ceļojumu jau tagad: www.100gadesstunda.lv  

Ja nepieciešama palīdzība: meklē video pamācību katram uzdevumam šeit

TEDx Riga 2018

2.novembris, 2018

TEDx konferences visā pasaulē izceļ spilgtākās pašmāju idejas un parāda tās pasaulei! Šogad uz TEDx Riga skatuves tika uzaicināta arī Learn IT līdzdibinātāja Elīna Ingelande, kas dalījās ar savu vīziju, kāpēc mācīties programmēt būtu vērts ikvienam skolēnam, un kas mūs šobrīd no tā attur. Un, protams, – arī ar interesantiem un amizantiem stāstiem par mūsu skolēnu idejām un radītajiem risinājumiem.

Video ieraksts ar runu būs pieejams pavisam drīz.

Latvijā pirmais programmēšanas hakatons bērniem

30.augusts – 1.septembris, 2018

Uzsākot jauno mācību gadu, organizējām Latvijā pirmo hakatonu bērniem. Pasākumā skolēniem bija iespēja atklāt programmēšanas sniegtās iespējas, atrisināt kādu viņiem nozīmīgu problēmu ar tehnoloģiju palīdzību un kopā nosvinēt jaunā mācību gada sākumu. Divu dienu laikā jaunie izgudrotāji radīja risinājumus, kas palīdz atrast pazudušus mājdzīvniekus, novieto automašīnu stāvvietā un atgādina, ka nepieciešams aplaistīt augus!

Video ieskatu no pasākuma skaties šeit

Nākamais hakatos bērniem ar jaunu tēmu un neparastiem bērnu risinājumiem jau pavasarī!