fbpx

Pievienojies programmēšanas kursiem onlinā

Pavadi brīvo laiku lietderīgi un piedalīties interaktīvos Learn IT online kursos! Veido spēles, radīt savu mājas lapu vai izveido interaktīvas animācijas JavaScript valodā.

Norise: Izmantojot video kameru, mikrofonu, iespēju dalīties ar sava datora ekrānu un čatu, skolēni un skolotājs savstarpēji sazinās un kopā veido interaktīvus programmēšanas projektus. Pēc katras nodarbības skolēnam tiek piedāvāts uzdevums patstāvīgam darbam mājās

Kursa ilgums: 5 darba dienas, 90 min dienā
Nepieciešamais aprīkojums: dators, internets, mikrofons, video kamera (pēc izvēles)
Dalības maksa: 50 eur
Pieteikuma anketa un vairāk informācijas: šeit

“Spēļu veidošana jaunajiem programmētājiem”

Programmēšanas kurss skolēniem bez priekšzināšanām Scratch prorammēšanas valodā. Nodarbību laikā skolēni programmē vizuālās programmēšanas platformā Scratch, kurā audzēkņi secīgi savieno programmēšanas blokus, lai skolotāja vadībā izveidotu savas versijas dažādām populārām spēlēm.

Nodarbības vada: Learn IT dibinātāja Elīna
Ieteicamais vecums: 9 – 12 gadi

11. – 15.maijs, plkst. 15.00 -16.30
18. – 22.maijs, plkst. 15.00 – 16.30

“Mājas lapu veidošana”

Programmēšanas kurss skolēnie bez priekšzināšanām mājas lapu veidošanā. Nodarbību laikā skolēni apgūs HTML un CSS programmēšanas valodas pamatus, kā arī aktuālos dizaina pamatnosacījumus, lai radītu mājas lapu atbilstoši savām interesēm. Kendamas čempionāts, populārākie YouTuberi, Fortnite vai jebkas cits – tēmu izvēlies Tu pats, mēs palīdzēsim Tev to īstenot! Pēc katras nodarbības skolēnam tiek piedāvāts uzdevums patstāvīgam darbam mājās

Nodarbības vada: Learn IT skolotāja Žanete
Ieteicamais vecums: 11 – 13 gadi

Atstāj savu e-pastu pieteikuma anketā un mēs Tevi informēsim par nākamo grupu

“Animācijas ar JavaScript”

Mācību kurss skolēniem bez priekšzināšanām JavaScript valodā. Nodarbību laikā skolēni apgūst JavaScript programmēšanas valodas sintaksi, kā arī funkciju, ciklu, nosacījumu un mainīgo nozīmi programmā un veido interaktīvus zīmējumus un animācijas.

Nodarbības vada: Learn IT skolotāja Līna
Ieteicamais vecums: 13 – 15 gadi

Atstāj savu e-pastu pieteikuma anketā un mēs Tevi informēsim par nākamo grupu